Strona lotniska

Perfect24 Parking

Partner START Parking

od 80zł za 8 dni

Opis parkingu

Perfect24 Parking

Parking Perfect 24 jest parkingiem dozorowanym, zlokalizowanym w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 85. Parking znajduje się zaledwie 3 km od lotniska Warszawa-Modlin. Parking zapewnia bezkosztowy transport na i z lotniska, który zajmuje 3 minuty. Plac jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring. Do dyspozycji Klientów udostępniona jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz toaleta. Parking jest czynny 24h/dobę.
 

80zł za 8 dni

Jak dojechać na parking przy lotnisku Modlin

ul. Forteczna 25, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Od południa - S7

Z kierunku Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków

Jadąc od strony Warszawy, po wjeździe na S7 należy jechać w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Następnie należy zjechać w prawo na drogę krajową 85 i w lewo w ul. Warszawską. Jadąc wzdłuż ul. Warszawskiej, po minięciu ul. Miszka I, na rondzie należy skręcić w lewo w ul. Kaszewskiego, po chwili w prawo w ul. Chłodną i następnie w prawo w ul. Forteczną. Perfect24 Parking znajduje się po lewej stronie.

Od północy - S7

Z kierunku Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz

Jadąc od strony Gdańska trasą S7 za Kroczewem tuż, przed lotniskiem, należy zjechać na drogę krajową DK62 w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki/Lotnisko Warszawa Modlin.  Na rozwidleniu należy trzymać się lewej strony i podążać za znakami DK62/Nowy Dwór Mazowiecki/Lotnisko Warszawa Modlin. Następnie należy skręcić w lewo w DK 62. Na rondzie należy wybrać pierwszy zjazd w ul. Kaszewskiego, po chwili skręcić w prawo w ul. Chłodną i następnie w prawo w ul. Forteczną. Perfect24 Parking znajduje się po lewej stronie.

Galeria

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów