Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Poznań

Parking przy lotnisku Poznań Ławica

4 km (7 min.) od terminala
4,8 2564 opinii z Google
od 213 zł  
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Ecco holiday
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Ławica

4 km (7 min.) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Ławica Poznań
Bestseller
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Ławica Poznań
To co w Eko i dodatkowo:
  • Ikonka plus Ubezp. OC z kradzieżą do 2 mln zł
  • Ikonka plus Ochrona od szkód parkingowych
  • Ikonka plus Miejsce bliżej wjazdu
  • Pokaż szczegóły
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Ławica Poznań
To co w Plusie i dodatkowo:

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Poznań Ławica wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Poznań Ławica i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Poznań Ławica, oferujemy ochronę od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.
Więcej szczegółów >>>

Gwarancja najniższej ceny

Parking lotnisko Poznań Ławica - jak dojechać?

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Batorowska 13, Wysogotowo

Dojazd na Parking Ławica z centrum Poznania

Jadąc z centrum Poznania, należy kierować się na lotnisko Poznań Ławica, podążając ulicą Bukowską, należy minąć teren lotniska Ławica znajdującego się po prawej stronie. Na drugim rondzie za lotniskiem, na wysokości stacji benzynowej AVIA, należy skręcić w lewo (drugi zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350 m. Wjazd na START Parking Lotnisko Ławica znajduje się po prawej stronie.

 

Dojazd na parking Ławica od strony autostrady A2

Jadąc od strony autostrady, należy kierować się na trasę S11. Poruszając się Obwodnicą Poznania S11, proszę obrać zjazd na Lotnisko Poznań Ławica (droga nr 307). Po ok. 2,5 km na wysokości stacji benzynowej AVIA należy skręcić na rondzie w prawo (pierwszy zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350 m. Wjazd na parking przy lotnisku Poznań Ławica znajduje się po prawej stronie.

Galeria

Parking Ławica - bezpieczeństwo w cenie

Cieszysz się na zbliżającą się podróż, ale martwi Cię bezpieczeństwo samochodu, którym planujesz przyjechać na lotnisko w Poznaniu? Zaufaj doświadczeniu i wybierz bezpieczny START Parking Lotnisko Poznań Ławica. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy ogrodzony, całodobowy, monitorowany parking z parkingowym system antykradzieżowym. Ponadto w cenie miejsca parkingowego możesz otrzymać ubezpieczenie od kradzieży oraz ochronę od szkód parkingowych – sprawdź i wybierz preferowany pakiet. My dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu, Ty w pełni cieszysz się wyjazdem.

Lotnisko Ławica parking - jakie proponujemy udogodnienia?

Nasz parking zlokalizowany jest w odległości 4 km od lotniska Ławica w Poznaniu. Nie musisz się jednak martwić o transfer w obie strony czy dodatkowe koszty w związku z dojazdem. Uruchomiliśmy specjalną, darmową, całodobową linię autobusową, która kursuje na trasie parking-lotnisko. Bez kolejek i bez problemów. Ponadto dzięki specjalnej aplikacji możesz w dowolnej chwili zlokalizować autobus i sprawdzić, za ile minut będzie na parkingu lub lotnisku.

Parking przy lotnisku Poznań - jak zarezerwować?

Rezerwacja miejsca na naszym parkingu przy lotnisku Ławica jest niezwykle prosta. Kilka kliknięć na stronie internetowej i gotowe. Cały proces jest szybki i bardzo intuicyjny. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię opcję (EKO, PLUS, PREMIUM), zaznaczysz datę wylotu i powrotu oraz podasz dane kontaktowe. Kolejny krok to dokonanie płatności i pobranie biletu na parking. Opłacenie zamówienia to gwarancja rezerwacji miejsca parkingowego.

START Parking Lotnisko Poznań cennik

Jako jedni z nielicznych mamy w swojej ofercie zarówno parking lotniskowy krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Ceny, w zależności od wybranego sektora, zaczynają się już od kilkunastu złotych za dobę. Ponadto koszt miejsca parkingowego za jeden dzień zmniejsza się wraz z wydłużaniem się czasu rezerwacji. Nasz cennik obejmuje 3 różne opcje: EKO, PLUS oraz PREMIUM. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy znajdzie pakiet najlepszy dla siebie.

Poznań Ławica parking - niezbędne informacje

Lotnisko w Poznaniu to międzynarodowy port lotniczy, który oferuje szeroką siatkę połączeń. Ławica obsługuje wszystkie najpopularniejsze kierunki Europy Zachodniej oraz Wschodniej, a także loty czarterowe na egzotyczne południowe wyspy czy północną część Afryki. Co roku z lotniska korzystają miliony pasażerów. Wiemy, jak ważne dla podróżujących są bezpieczne parkingi działające 24h na dobę, dlatego oferujemy wygodne, sprawdzone, a co najważniejsze polecane rozwiązania. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce na parkingu przy lotnisku Poznań Ławica już teraz. My zadbamy o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 900 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor