Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Poznań

Parking przy lotnisku Poznań Ławica

4 km (7 min.) od terminala
4,8 1921 opinii z Google
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Ławica

4 km (7 min.) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Ławica Poznań
 • Ikonka eko Całodobowy parking
 • Ikonka eko Transport na i z lotniska
 • Ikonka eko Ubezpieczenie OC
Bestseller
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Ławica Poznań
To co w Eko i dodatkowo:
 • Ikonka plus Ubezp. od kradzieży do 1 mln zł
 • Ikonka plus Ochrona od szkód parkingowych
 • Ikonka plus Miejsce bliżej wjazdu
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Ławica Poznań
To co w Plusie i dodatkowo:
 • Ikonka premium Miejsce przy wjeździe
 • Ikonka premium Szersze miejsce

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Gwarancja najniższej ceny

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Poznań Ławica wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Poznań Ławica i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Poznań Ławica, oferujemy ubezpieczenie od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Jak dojechać na parking przy lotnisku Ławica

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Batorowska 13, Wysogotowo

Z centrum Poznania

Jadąc z centrum Poznania należy kierować się na lotnisko Poznań Ławica, podążając ulicą Bukowską, należy minąć teren lotniska Ławica, znajdującego się po prawej stronie. Na drugim rondzie za lotniskiem, na wysokości stacji benzynowej BP, należy skręcić w lewo (drugi zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350m. Wjazd na parking znajduje się po prawej stronie.

 

Od strony autostrady A2

Jadąc od strony autostrady należy kierować się na trasę S11. Poruszając się Obwodnicą Poznania S11 proszę obrać zjazd na Lotnisko Poznań Ławica (droga nr 307). Po ok. 2,5km na wysokości stacji benzynowej BP, należy skręcić na rondzie w prawo (pierwszy zjazd), w ulicę Batorowską, którą proszę jechać przez 350m. Wjazd na Parking przy lotnisku Poznań Ławica znajduje się po prawej stronie

Galeria

Najlepszy i najtańszy parking. Lotnisko Poznań Ławica

Międzynarodowe lotnisko, siatka lotów obejmująca wszystkie najpopularniejsze kierunki zachodniej oraz wschodniej Europy, loty czarterowe na egzotyczne południowe wyspy oraz północną Afrykę. To wszystko oferuje lotnisko Ławica zlokalizowane nieopodal Poznania. Jednak by z niego skorzystać, podobnie jak miliony pasażerów co roku, trzeba się na nie dostać.

Najwygodniej będzie oczywiście pojechać własnym samochodem i znaleźć odpowiedni parking. Lotnisko Poznań oferuje 6 parkingów w pobliżu terminala pasażerskiego, jednak zaledwie dwa z nich są długoterminowe. Ceny również pozostawiają wiele do życzenia - jeśli chcemy zaoszczędzić na kolejny lot za granicę, trzeba szukać innych rozwiązań.

Startparking jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych miejsc oferowanych przez lotnisko Poznań Ławica. Parking jest strzeżony całodobowo oraz monitorowany w wysokiej jakości video, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad bezpieczeństwem swojego pojazdu. Dzięki konkurencyjnym cenom, możesz znacznie obciąć koszty parkingu w trakcie swojej nieobecności - wystarczy zarezerwować parking przy lotnisku Poznań Ławica wcześniej przez stronę internetową lub dzwoniąc na numer kontaktowy.

Bezpieczny parking w pobliżu lotniska Poznań Ławica

Startparking to nie tylko bezpieczeństwo Twojego samochodu dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz technologii. Dzięki wypracowanemu systemowi transportu, szybko i bezproblemowo trafisz na lotnisko Poznań Ławica. Parking oferuje darmowy transfer przy pomocy specjalnej linii autobusowej kursującej całodobowo na trasie parking-lotnisko. Udogodnieniem jest także aplikacja umożliwiająca śledzenie aktualnego położenia autobusu, dzięki czemu wiesz dokładnie kiedy będzie na parkingu lub w porcie lotniczym. Nie musisz już przepłacać i korzystać z usług taksówek. Parking zapewnia także ubezpieczenie od kradzieży do 50 lub 500 tysięcy złotych w zależności od wybranej opcji. A wszystko to w atrakcyjnych, niższych niż na lotnisku w Poznaniu cenach.

Mapa parkingów

START Parking

 • 15 000 miejsc parkingowych
 • 13 lat lider rynku
 • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
 • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor