Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Katowice

Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice

2 km (3 min.) od terminala
4,8 4689 opinii z Google
od 150 zł  
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Ecco holiday
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Pyrzowice

2 km (3 min.) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
Bestseller
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
To co w Eko i dodatkowo:
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
To co w Plusie i dodatkowo:

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Katowice Pyrzowice wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Katowice Pyrzowice i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Katowice Pyrzowice, oferujemy ochronę od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.
Więcej szczegółów >>>

Gwarancja najniższej ceny

Parking lotnisko Pyrzowice - jak dojechać?

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Równoległa 1, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w pierwszą w prawo (jadąc od S1) ul. Równoległą. Wjazd na START Parking Przyrzowice znajduje się około 50m od skrętu, po lewej stronie.

START Parking Eko2
ul. Graniczna, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w drugą ulicę w prawo (jadąc od S1) zaraz za stacją BP. Po 650 metrach, należy ponownie skręcić w prawo< w ulicę Graniczną (będzie to druga ulica od stacji BP). Ulicą Graniczną należy jechać prosto do samego końca i skręcić lekko w prawo, gdzie będzie wjazd na START Parking EKO2.

Galeria

START Parkingi Pyrzowice - lokalizacja

Tylko 1 km dzieli START Parking Pyrzowice od Katowice Airport. Co to oznacza w praktyce? Dojazd do terminala w zaledwie 3 minuty, a tym samym wygodę i oszczędność czasu. Niezależnie od tego, jaki nasz parking i plan postojowy wybierzesz, lotnisko masz na wyciągnięcie ręki.

Dojazd na nasz parking jest wyjątkowo prosty. Bez kłopotu odnajdziesz wjazd, także w sytuacji, gdy korzystasz z lotniska Katowice Pyrzowice po raz pierwszy i nie znasz okolicy.

Parking lotnisko Katowice - bezpieczeństwo w cenie

START Parking to więcej niż doskonałe miejsce postojowe dla Twojego samochodu na czas podróży, urlopu, czy wyjazdu służbowego z Katowice Airport. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązania zapewniające pełne bezpieczeństwo pozostawionego na parkingu pojazdu.

Nowoczesny monitoring, solidne ogrodzenie oraz system antykradzieżowy i skanujący auta przy wjeździe gwarantują ochronę przed kradzieżą lub zniszczeniem samochodu. Dzięki temu nasi Klienci mogą spać spokojnie. Dodatkowo proponujemy zróżnicowane opcje ubezpieczenia m.in. od szkód parkingowych oraz od kradzieży samochodu. Zadbaliśmy o każdy detal tak, aby nic nie zakłócało Twojej podróży.

Bezpieczeństwo samochodu to nie wszystko. START Parking Pyrzowice oferuje bezpieczny transport do i z lotniska. Licencjonowani kierowcy czuwają nad sprawnym transferem, bo ważny jest dla nas Twój komfort.

Parking lotnisko Pyrzowice - jakie proponujemy udogodnienia?

Wygoda parkowania i bezpieczeństwo Twoje oraz Twojego samochodu to nasz priorytet. Poszliśmy jednak krok dalej i przygotowaliśmy dla naszych Klientów udogodnienia, które sprawiają, że podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Poza komfortowym transportem z i na lotnisko, proponujemy szybki wjazd na parking za pomocą kodu kreskowego w telefonie. Korzystając z telefonu możesz śledzić nasze autobusy (to całodobowa linia, dzięki której wyeliminowaliśmy problem kolejek podczas powrotów z lotniska).

Parking przy lotnisku Katowice - jak zarezerwować?

Tani, bezpieczny i wygodny w rezerwacji - taki jest strzeżony START Parking przy lotnisku w Pyrzowicach. Miejsce postojowe najprościej wybierzesz i zarezerwujesz online. Wystarczy wskazać czas podróży, wybrać sektor i plan postojowy z wybranymi udogodnieniami. Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz na adres e-mail, a bilet parkingowy jako sms. Cena będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem!

START Parking Pyrzowice najtaniej

Sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że START Parking jest naprawdę tani. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość obsługi. Wybierz jeden z naszych pakietów – EKO, PLUS lub PREMIUM – cena uzależniona jest od wybranej opcji.

Parking przy lotnisku Pyrzowice – niezbędne informacje

Lotnisko w Katowicach jest jednym z najpopularniejszych portów lotniczych w Polsce. Dzięki naprawdę dobrze rozwiniętej sieci połączeń, wygodzie korzystania z tutejszej infrastruktury oraz obsłudze tanich lotów, pasażerowie wybierają ten port lotniczy coraz chętniej. Zarezerwuj START Parking przy lotnisku w Katowicach Pyrzowicach i przekonaj się, jak komfortowa może być Twoja podróż, bez niepotrzebnego stresu!

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor