Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Katowice

Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice

1 km (3 min.) od terminala
4,8 2828 opinii z Google
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Pyrzowice

1 km (3 min.) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
To co w Eko i dodatkowo:
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Pyrzowice Katowice
To co w Plusie i dodatkowo:

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Gwarancja najniższej ceny

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Katowice Pyrzowice wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Katowice Pyrzowice i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Katowice Pyrzowice, oferujemy ubezpieczenie od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Jak dojechać na parking przy lotnisku Pyrzowice

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Równoległa 1, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w pierwszą w prawo (jadąc od S1) ul.Równoległą. Wjazd na START Parking znajduje się około 50m od skrętu, po lewej stronie.

START Parking Eko2
ul. Graniczna, Pyrzowice

Najwygodniej dojechać na START Parking Pyrzowice, poruszając się trasą 913 (zjeżdżając z S1), która prowadzi do lotniska. Z drogi 913 należy skręcić w drugą ulicę w prawo (jadąc od S1) zaraz za stacją BP. Po 650 metrach, należy ponownie skręcić w prawo w ulicę Graniczną (będzie to druga ulica od stacji BP). Ulicą Graniczną należy jechać prosto do samego końca i skręcić lekko w prawo, gdzie będzie wjazd na START Parking PREMIUM.

Galeria

Parking Katowice Pyrzowice - lotnisko w zasięgu ręki

Lotnisko w Katowicach już od jakiegoś czasu jest jednym z największych oraz najpopularniejszych portów lotniczych w Polsce. Dzięki naprawdę dobrze rozwiniętej sieci połączeń - stąd polecimy np. na Islandię, ale też do Dubaju - oraz obsłudze tanich lotów, coraz częściej pasażerowie zwracają swój wzrok na lotnisko Pyrzowice.

Często na lotnisko wybieramy się jednak własnym samochodem, co wiąże się z koniecznością zawitania na parking. Pyrzowice jako port lotniczy oferuje swoje miejsca parkingowe, jednak to rozwiązanie jest słusznie unikane przez pasażerów. Po pierwsze, liczba miejsc parkingowych nie robi wrażenia, przez co trudno będzie znaleźć dogodne miejsce. Po drugie, nie uświadczymy odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na lotnisku Pyrzowice. Parking P3 jest co prawda strzeżony, ale wiąże się to ze znacznie wyższymi cenami. Pozostałe parkingi - niekoniecznie tańsze - są niestrzeżone, co zdecydowanie nie zachęca do pozostawienia na nich swojego samochodu.

Na szczęście istnieją alternatywy oferujące zarówno bezpieczeństwo, jak i atrakcyjne ceny, które nie obciążą budżetu, już i tak zazwyczaj uszczuplonego przez wakacyjne wojaże. Jednym z takich parkingów, zlokalizowanych zaledwie 7 minut drogi samochodem od lotniska Pyrzowice, jest Startparking.

Bezpieczny i tani parking. Lotnisko Pyrzowice w Katowicach

Startparking to zdecydowany lider wśród parkingów, które oferują swoje miejsca w poblizu lotnisk. Zaufało nam setki tysięcy klientów i nic dziwnego - to nie tylko tani, ale przede wszystkim bezpieczny sposób na pozostawienie swojego samochodu na czas odpoczynku. Lotnisko Pyrzowice znajduje się zaledwie kilka kilometrów od parkingu, co nie stanowi żadnej niedogodności. Startparking w celu szybkiego i łatwego transportu pasażerów na port lotniczy oraz z powrotem uruchomił specjalną linię autobusową. Dzięki aplikacji stworzonej przez Startparking, wszyscy klienci mogą monitorować na mapie, w którym miejscu znajduje się autobus, a także za ile minut pojawi się na parkingu lub lotnisku.

Bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring. Dodatkowym zabezpieczeniem jest ubezpieczenie od szkód parkingowych do danej kwoty. Na parking nie wjedzie także żaden nieuprawniony pojazd - każdy samochód jest skanowany przed wjazdem. Dzięki Startparking nie tylko zaoszczędzisz na długoterminowym postoju, ale także zadbasz o bezpieczeństwo swojego auta, gdy wylecisz na wakacje z lotniska Pyrzowice.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor