Testy COVID-19 na START Parking!

Wykonaj test na Covid-19 na START Parking Okęcie - bez kolejek i 80 zł taniej niż na lotnisku. Zwolnienie z kwarantanny dla osób wracających spoza strefy Schengen. Dowiedz się więcej>>>>

Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Warszawa

Parking przy lotnisku Warszawa Okęcie

5 km (9 min.) od terminala
4,7 5045 opinii z Google
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Okęcie

5 km (9 min.) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Okęcie Warszawa
Bestseller
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Okęcie Warszawa
To co w Eko i dodatkowo:
  • Ikonka plus Ubezp. od kradzieży do 1 mln zł
  • Ikonka plus Ochrona od szkód parkingowych
  • Ikonka plus Łatwe parkowanie 45°
  • Pokaż szczegóły
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Okęcie Warszawa
To co w Plusie i dodatkowo:

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Gwarancja najniższej ceny

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Warszawa Okęcie i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Warszawa Okęcie, oferujemy ubezpieczenie od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Jak dojechać na parking przy lotnisku Okęcie

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Wykusz 56 lub ul. Janka Muzykanta 56 (w zależności od rodzaju nawigacji), Warszawa

Od południa - krajowa 7.

Z kierunku Wrocław, Katowice, Kraków

Po wjeździe na trasę S8 należy jechać zgodnie z oznaczeniami na lotnisko im. Fryderyka Chopina – Okęcie. Zaraz po zjeździe z trasy S8 na trasę S2 po ok. 200 m proszę zjechać pierwszym zjazdem w prawo, następnie na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

Od trasy S2 - Obwodnica Warszawy - wjazd z tras: A2 i S8

Z kierunku Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok

Po zjechaniu z trasy A2 lub S8 i wjechaniu na trasę S2 (węzeł Konotopa), należy kierować się na pierwszy zjazd – Wrocław, Katowice, Kraków (trasa krajowa 7). Proszę nie kierować się na Lotnisko Okęcie! Następnie należy minąć bezpośredni zjazd na Wrocław, Katowice i Kraków. Za ok. 200 m proszę zjechać następnym zjazdem w prawo i na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

Z centrum Warszawy

Z kierunku Białystok, Terespol, Lublin

Jadąc przez Warszawę należy kierować się na Kraków, Katowice, Wrocław do momentu dojechania do ul. Grójeckiej. Proszę kontynuować jazdę prosto ul. Grójecką (kierunek Raszyn), która po minięciu dużego skrzyżowania z ul. Łopuszańską, zmieni się w Aleję Krakowską. Proszę nie kierować się na Lotnisko Chopina! Kontynuując jazdę Al. Krakowską dojedziecie Państwo do marketu budowlanego Castorama. Tu na światłach należy skręcić w prawo (ul. Szyszkowa), następnie zawrócić na małym rondzie i na światłach przejechać na wprost Al. Krakowską wjeżdżając w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Warszawa.

UWAGA:

Bezpośrednio przed skrętem na wysokości stacji paliw Orlen, po prawej stronie drogi stoi reklama START Parking.

Galeria

Bezpieczny, tani i nowoczesny parking

Jeśli decydujesz się na dłuższy lot, prawdopodobnie przyjedziesz na lotnisko Okęcie w Warszawie. Do tej pory zaparkowanie samochodu przed lotem było kłopotliwe – wysokie ceny i nie zawsze dostępne miejsca na parkingach oferowanych przez lotnisko odstraszały od dojazdu własnym autem do portu lotniczego.

Z pomocą przychodzi Startparking, oferujący tani, bezpieczny i pełen innowacji parking. Okęcie znajduje się zaledwie 10 minut drogi samochodem lub autobusem od miejsca parkingowego. Wyruszając w dalszy lot, zapewnij sobie komfort psychiczny podczas podróży. Nasz parking przy lotnisku Chopina jest monitorowany przez wykwalifikowanych pracowników. To zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, różne opcje parkingowe zapewniają dodatkowe zabezpieczenia. Przy wjeździe na parking przy lotnisku Okęcie, każdy samochód jest skanowany i weryfikowany pod kątem uprzedniej rezerwacji – na teren parkingu nie wjedzie żadne niepożądany pojazd. To, wraz z nowoczesnym systemem antykradzieżowym, sprawi, że ze spokojem zostawisz na parkingu swój samochód i kilkanaście minut później ujrzysz tabliczkę „Chopin airport”.

Nie przepłacaj decydując się na lotniskowy parking. Lotnisko Chopina gwarantuje wprawdzie miejsca parkingowe, natomiast ceny oferowane przez Startparking są znacznie niższe. Rezerwując miejsce dla swojego samochodu wcześniej, zapewniasz sobie również niższą cenę. W zależności od wybranego miejsca parkingowego – Eko, Plus lub Premium – cena za dzień może wynosić już od 12 zł. Zadbaj nie tylko o bezpieczeństwo na parkingu przy lotnisku Okęcie – oferujemy ubezpieczenie od szkód parkingowych – ale też o swój portfel.

Szybki i wygodny transport na lotnisko

Koniec z drogimi taksówkami czy godzinnym czekaniem, by dojechać na lotnisko Chopina. Parking jest blisko samego portu lotniczego, a Startparking zapewnia szybki dojazd, dzięki nowoczesnemu podejściu do swoich klientów. Zrezygnowaliśmy z vanów i samochodów na rzecz dużych busów oraz specjalnej, dedykowanej linii autobusowej, która obsługuje parking. Dzięki opcji monitorowania położenia autobusów, nie czekasz na transport, tylko wyruszasz na przystanek w dogodnym dla siebie momencie.

Nie musisz martwić się również o powrót z wakacji. Usiądź wygodnie w zadaszonym terminalu i śledź autobus na mapie – następnie wsiądź, w 10 minut wróć na parking i odbierz swój samochód. Wszystko w minimalnej cenie, z maksimum wygody i bezpieczeństwa.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor