Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Gdańsk

Parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

800 m (1 min.) od terminala
4,9 271 opinii z Google
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Rębiechowo

800 m (9 min. pieszo) od terminala
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Rębiechowo Gdańsk
  • Ikonka eko Całodobowy parking
  • Ikonka eko 9 minut pieszo od terminala
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Rębiechowo Gdańsk
To co w Eko i dodatkowo:
  • Ikonka plus Transport na i z lotniska
  • Ikonka plus Ubezp. od kradzieży do 30 tys. zł
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Rębiechowo Gdańsk
To co w Plusie i dodatkowo:
  • Ikonka premium Ubezp. zwiększone do 1 mln zł
  • Ikonka premium Ubezp. od szkód parkingowych

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Gwarancja najniższej ceny

Aby zapewnić Ci prosty dojazd z parkingu na lotnisko Gdańsk Rębiechowo wdrażamy nowoczesne rozwiązania parkingowe.

Odbiór z lotniska nawet 300 osób w 25 minut

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Śledzenie autobusów na mapie w telefonie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów i pokazujemy na żywo czas do przyjazdu. Po prostu wyjmij telefon i przyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na naszej mapce znajdziesz gdzie aktualnie znajduje się autobus na trasie parking - lotnisko Gdańsk Rębiechowo.

Pokaż na mapie »

Ubezpieczenie od szkód parkingowych

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyni oferujemy ubezpieczenie od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Jak dojechać na parking przy lotnisku Rębiechowo

START PARKING EKO
START PARKING PLUS
START PARKING PREMIUM
ul. Spadochroniarzy 21, Gdańsk Rębiechowo

Od strony Obwodnicy Trójmiasta (S-6)

Najłatwiej dojechać na START Parking Rębiechowo od strony Obwodnicy Trójmiasta (trasa S-6). Zgodnie ze znakami kierującymi do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, należy zjechać na ulicę Słowackiego i jechać nią w stronę lotniska, aż do ronda zlokalizowanego przy samym lotnisku w Gdańsku. Na tym rondzie (po lewej stronie znajduje się budynek Terminalu) należy skręcić w prawo w ulicę Spadochroniarzy. Parking przy lotnisku Gdańsk znajduje się po lewej stronie około 400 m od ronda tuż za szeregiem zabudowań znajdujących się po prawej stronie. 

Galeria

Wybierz bezpieczny i tani parking. Lotnisko Gdańsk Rębiechowo czeka

Gdańsk słynie już nie tylko z Żurawia i pięknych zabytków starego miasta czy widoków na morze. Teraz to również ważny ośrodek lotów krajowych oraz międzynarodowych dzięki rozwojowi lotniska im. Lecha Wałęsy. Z portu lotniczego w Rębiechowie polecimy do wszystkich zakątków Europy: od Gruzji po Islandię, od Malty po Norwegię. Najpierw jednak na lotnisko musimy się w jakiś sposób dostać.

Większość z nas wybierze podróż samochodem i nic dziwnego - wygoda związana z bagażem zawsze jest w cenie. Pierwszym istotnym wyborem jest odpowiedni parking. Lotnisko Gdańsk Rębiechowo posiada 6 parkingów dostępnych do rezerwacji, niestety żaden z nich nie jest strzeżony. Również ceny pozostawiają wiele do życzenia - za parking przy lotnisku w Gdańsku zapłacimy nawet 90 zł.

Istnieje na szczęście sposób, by zaoszczędzić na parkingu i jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo swojego samochodu. Startparking oferuje miejsca parkingowe strzeżone całodobowo, a dodatkowy komfort psychiczny zapewnia monitoring - na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń losowych zawsze wszystko jest zarejestrowane. Rezerwując parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo, możesz zaoszczędzić nawet do 50% w porównaniu do tego oferowanego przez port lotniczy.

Tani oraz wygodny parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

Jedną z najważniejszych zalet Startparking jest położenie - w niedalekiej odległości (zaledwie 1,5 km) znajduje się lotnisko Gdańsk Rębiechowo. Parking obsługuje specjalnie stworzona na potrzeby klientów linia autobusowa, która kursuje całą dobę. Klienci mogą monitorować na mapie położenie autobusu, dzięki czemu nie muszą zgadywać, kiedy znajdą się w porcie lotniczym lub z powrotem na parkingu.

Wybierając Startparking i rezerwując miejsce postojowe wcześniej, gwarantujesz sobie komfort psychiczny podczas wakacji – w końcu przysługuje Ci ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód parkingowych, więc jesteś przygotowany na wszystko. Najtańszy parking strzeżony całodobowo - zarezerwuj już dziś online lub zadzwoń na podany numer.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 12 lat lider rynku
  • 3 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor