Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Modlin

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Modlin

1250za dzień

  • Chroniony i ubezpieczony
  • Transport na i z lotniska

JG Parking

więcej informacji

1250za dzień

  • Transport na i z lotniska
  • Ogrodzony i oświetlony
  • Monitoring

Parking TRIP

więcej informacji

1125za dzień

  • Transport na i z lotniska

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 000 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Wybierz bezpieczny parking. Modlin i loty czekają

Jeden z największych portów lotniczych w Polsce i podróże w każdym możliwym kierunku świata. Drugie pod kątem wielkości i przepustowości lotnisko w Warszawie ciągle zyskuje na popularności. Jeśli cenisz wygodę, zapewne dotrzesz na lotnisko samochodem. W takiej sytuacji musisz wybrać odpowiedni parking. Modlin oferuje swoje parkingi, w tym jeden długoterminowy P7, jednak jeśli nie chcesz obciążać nadmiernie swojego budżetu, warto rozejrzeć się za alternatywnymi rozwiązaniami.

Startparking jest świetnym pomysłem, jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo samochodu. Nie tylko znajduje się w pobliżu lotniska Modlin, ale także jest całodobowo strzeżony, z monitoringiem w jakości full HD - nic nie ukryje się przed czujnym okiem kamery. Jeśli martwisz się o uszkodzenia, możesz wykupić ubezpieczenie od szkód parkingowych i lecieć spokojnie na wakacje.

Lotnisko Modlin. Parking w najbliższej okolicy

Nie martw się spóźnieniem na lot. Ze Startparking w szybki i łatwy sposób dojedziesz na lotnisko Modlin. Parking jest połączony z nim linią autobusową, a trasę poszczególnych pojazdów można śledzić w aplikacji mobilnej. Rezerwując miejsce wcześniej, oszczędzasz jeszcze więcej. Wybierając Startparking, za 8 dni postoju zapłacisz już 60 zł. Tani parking to podstawa, a dodając do tego nowoczesny system bezpieczeństwa, możesz bez obaw pozostawić u nas swój samochód i lecieć w wymarzoną podróż z lotniska Modlin.

Ceny są konkurencyjne - zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę lotniskowy parking. Modlin oferuje parking długoterminowy, gdzie za taką samę liczbę dni zapłacimy 75 złotych, a różnice mogą być nawet większe. Pamiętaj o dodatkowych korzyściach związanych z parkowaniem w Startparking - każdy wjeżdżający pojazd jest skanowany, dzięki czemu nikt niepożądany nie zagrozi Twojemu samochodowi. Na parkingu P38 obsługującym lotnisko Modlin, masz także dostęp do bezpłatnego WiFi oraz ciepłe napoje - kawę i herbatę. Postaw na Startparking, postaw na wygodę, bezpieczeństwo i niskie ceny.