Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Świdnik

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Świdnik

Przepraszamy, chwilowo nie mamy przy tym lotnisku parkingu dostępnego w podanym terminie.

';

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Bezpieczny, wygodny parking. Lotnisko Lublin Świdnik dostępne na wyciągnięcie ręki

Lotnisko w Lublinie zyskuje w ostatnich latach popularność dzięki rozbudowanej - jak na standardy niewielkich portów lotniczych - mapie połączeń. Lotnisko Lublin Świdnik obsługuje loty rejsowe do standardowych lokalizacji jak Londyn czy Dublin, ale też do bardziej interesujących destynacji - Oslo, Tel Awiwu, Antwerpii czy Eindhoven. Pasjonaci podróży lotniczych z okolic chętnie odwiedzają lotnisko i korzystają z usług tanich przewoźników - Wizzair oraz Ryanair.

Najpierw trzeba jednak dotrzeć na lotnisko - najczęściej samochodem. Parking oferowany przez sam port lotniczy posiada niewielką liczbę dostępnych miejsc - oba parkingi łącznie mieszczą 450 pojazdów, nie prowadzi także wcześniejszej rezerwacji. Na szczęście są alternatywy - nie obawiaj się, że nie będziesz miał gdzie pozostawić samochodu, i wybierz Startparking. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim bezpieczeństwem. W odróżnieniu od niestrzeżonego parkingu lotniskowego, ten oferowany przez Startparking jest strzeżony całodobowo i w takim samym wymiarze czasu monitorowany. Dodajmy do tego ubezpieczenie od szkód parkingowych oraz skanowanie wjeżdżających pojazdów - otrzymujemy idealny parking dla naszego samochodu, jeśli wybieramy się na lotnisko w Lublinie.

Parkuj i jedź na lotnisko Lublin Świdnik. Parking z łatwym transportem

Zostaw samochód i jedź na lotnisko – po prostu! Uruchomiliśmy specjalną linię autobusową obsługującą parking. Lotnisko Lublin Świdnik znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie, więc transport klientów przebiega szybko i sprawnie. Bez zbędnego czekania oraz dodatkowych opłat - przejazdy są w cenie rezerwacji miejsca postojowego. Drogę autobusu możesz śledzić w aplikacji, więc bez problemu sprawdzisz, kiedy będziesz na lotnisku. Zarezerwuj miejsce wcześniej i zaoszczędź na parkingu. Lotnisko Lublin Świdnik już na Ciebie czeka - zostaw samochód pod naszą opieką, a następnie ciesz się odpoczynkiem!