Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Warszawa

Parking przy lotnisku Warszawa Okęcie

5 km (9 min.) od terminala
4,7 8525 opinii z Google
od 269 zł  
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Ecco holiday
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Okęcie

5 km (9 min.) od terminala
Jestem stałym klientem lub mam kod rabatowy
StartParking

eko

START Parking EKO – parking lotnisko Okęcie Warszawa
Bestseller
StartParking

plus

START Parking PLUS – parking lotnisko Okęcie Warszawa
To co w Eko i dodatkowo:
StartParking

premium

START Parking PREMIUM – parking lotnisko Okęcie Warszawa
To co w Plusie i dodatkowo:

Aby zapewnić Ci prosty dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie wdrażamy nowoczesne rozwiązania na parkingu.

Bez kolejki po powrocie

Małe vany to duże kolejki dlatego z nich zrezygnowaliśmy. Uruchomiliśmy linię autobusową i teraz możemy przewieźć nawet 300 osób w 25 minut. Po prostu wsiadasz i jedziesz

Bez czekania na zimnie

Po co czekać na przystanku? Monitorujemy pozycje autobusów więc po prostu wyjmij telefon i wyjdź na przystanek w idealnym momencie. Na mapie znajdziesz gdzie aktualnie jest autobus na trasie parking - lotnisko Warszawa Okęcie i dokładną godzinę o której będziesz na lotnisku.

Pokaż na mapie »

Spokój podczas podróży

Zasługujesz na beztroskie wakacje, dlatego wdrożyliśmy nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki temu jako jedyny parking przy Lotnisku Warszawa Okęcie, oferujemy ochronę od szkód parkingowych. Po prostu masz spokój.

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.
Więcej szczegółów >>>

Gwarancja najniższej ceny

Parking lotnisko Chopina - jak dojechać?

START Parking Eko
START Parking Plus
START Parking Premium
ul. Wykusz 56 lub ul. Janka Muzykanta 56 (w zależności od rodzaju nawigacji), Warszawa

Dojazd na parking Okęcie z kierunku Wrocław, Katowice. Z trasy S8 należy zjechać zgodnie z oznaczeniami na lotnisko im. Fryderyka Chopina – Okęcie. Zaraz po zjeździe z trasy S8 na trasę S2 po ok. 200 m proszę zjechać pierwszym zjazdem w prawo (Al. Krakowska), następnie na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie proszę jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Lotnisko Warszawa.

Dojazd na parking Okęcie z kierunku Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok. Po zjechaniu z trasy A2 lub S8 i wjechaniu na trasę S2 (węzeł Konotopa), należy kierować się na pierwszy zjazd – Wrocław, Katowice. Proszę nie kierować się na lotnisko Okęcie! Następnie należy minąć bezpośredni zjazd na Wrocław, Katowice. Za ok. 800 m proszę zjechać następnym zjazdem w prawo (Al. Krakowska) i na rondzie skręcić w lewo w kierunku Centrum. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Lotnisko Warszawa

Dojazd na parking Okęcie z kierunku Terespol, Lublin. Jadąc trasą S2, należy kierować się na Poznań, Katowice, Wrocław do momentu zjazdu na Al. Krakowską. Proszę nie kierować się na lotnisko Chopina! Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Lotnisko Warszawa

Dojazd na parking Okęcie z kierunku Kraków, Radom. Jadąc trasą S7, należy kierować się na Poznań, Katowice, Wrocław (zjazd w trasę S2). Proszę nie kierować się na lotnisko Chopina! Po przejechaniu ok. 3 km proszę zjechać w prawo na Al. Krakowską. Należy kontynuować jazdę Al. Krakowską przez następne 600 m i na światłach skręcić w prawo w ul. Wykusz. Następnie jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Lotnisko Warszawa

Dojazd na parking Okęcie z centrum Warszawy.

Jadąc przez Warszawę, należy kierować się prosto ul. Grójecką (kierunek Raszyn), która po minięciu dużego skrzyżowania z ul. Łopuszańską zmieni się w Aleję Krakowską. Proszę nie kierować się na lotnisko Chopina! Kontynuując jazdę Al. Krakowską, dojedziecie Państwo do marketu budowlanego Castorama. Tu na światłach należy skręcić w prawo (ul. Szyszkowa), następnie zawrócić na małym rondzie i na światłach przejechać na wprost Al. Krakowską, wjeżdżając w ul. Wykusz. Następnie proszę jechać wzdłuż płotu lotniska aż do START Parking Lotnisko Warszawa. UWAGA: Bezpośrednio przed skrętem na ogrodzeniu po prawej stronie drogi, widać reklamę START Parking Lotnisko Warszawa.

 

Galeria

START Parking Lotnisko Chopina – lokalizacja

Decydujesz się na dłuższy lot? Prawdopodobnie przyjedziesz na lotnisko Okęcie w Warszawie. Do tej pory zaparkowanie przed lotem było kłopotliwe – wysokie ceny i nie zawsze dostępne miejsca na parkingach blisko Okęcia odstraszały od korzystania z własnego auta. Rozwiązaniem jest START Parking, oferujący tani i bezpieczny postój!

START Parking zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Wykusz 56 lub ul. Janka Muzykanta 56 (w zależności od rodzaju nawigacji). Nasz nowoczesny parking długoterminowy Okęcie znajduje się zaledwie 10 minut drogi od budynku lotniska. Dzięki idealnej lokalizacji masz pewność, że wyruszając w podróż z Okęcia i zostawiając u nas auto, będzie ono doskonale monitorowane, a odbiór zajmie kilka chwil! To komfort psychiczny podczas podróży.

Parking lotnisko Okęcie – bezpieczeństwo w cenie

START Parking przy lotnisku Okęcie to gwarancja maksimum bezpieczeństwa Twojego samochodu. Cały obszar naszego parkingu jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.

Oferujemy różne opcje parkingowe, zapewniające dodatkowe zabezpieczenia – wybierz takie, na których zależy Ci najbardziej i leć na wakacje bez żadnych obaw. Przy wjeździe na START Parking Lotnisko Chopina każdy samochód jest skanowany i weryfikowany pod kątem uprzedniej rezerwacji. To, wraz z nowoczesnym antykradzieżowym systemem parkingowym sprawia, że ze spokojem zostawisz na parkingu swój samochód.

Parking lotnisko Warszawa – jakie proponujemy udogodnienia?

Nasz parking samochodowy Warszawa Okęcie organizuje sprawny i wygodny dojazd do budynku lotniska autobusem START Parking. W przeciwieństwie do opcji dojazdu np. minivanami, zabieramy wszystkich podczas jednego kursu, żeby nikt nie musiał czekać na transport. Autobus możesz też śledzić na mapie i na przystanek wyruszyć w dogodnym dla Ciebie momencie – wszystko dzięki specjalnej aplikacji. To rozwiązanie, które oferuje nasz parking lotniskowy Warszawa Okęcie to prawdziwa oszczędność czasu i maksimum wygody.

Parking Okęcie – jak zarezerwować?

Chcesz wcześniej zarezerwować parking długo- lub krótkoterminowy Okęcie i cieszyć się spokojnymi wakacjami? Ze START Parkingiem to bardzo proste! Wejdź na naszą stronę i podaj datę wylotu oraz przylotu. Wybierz też opcję parkingową i ciesz się wygodnym miejscem postojowym w okolicy terminala lotniczego. Podczas rezerwacji wystarczy podać jedynie adres e-mail i numer telefonu, dokonać płatności i gotowe! Twoje miejsce już na Ciebie czeka.

Parking Okęcie najtaniej tylko ze START Parking

Nasz najtańszy parking Okęcie oferuje trzy opcje parkingowe. Pierwsza – EKO – obejmuje parking, transport i ubezpieczenie OC. Druga – opcja PLUS – zawiera to, co EKO, ale jest rozszerzona o ubezpieczenie od kradzieży do 1 mln złotych, ochronę od szkód parkingowych czy miejsce bliżej wjazdu. Trzecia opcja to PREMIUM – zawiera się w niej to, co w pakiecie PLUS, a także specjalne miejsce przy wjeździe o szerszym rozmiarze. Atrakcyjne ceny zaczynają się już od 126 zł za 5 dni postoju!

Parking przy lotnisku Okęcie – niezbędne informacje

Interesują Cię parkingi Okęcie 24h? Nie przepłacaj, decydując się na lotniskowy parking. Wybierz START Parking, który oferuje najlepsze miejsca postojowe dla Twojego auta w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Nie musisz martwić się również o powrót z wakacji. Usiądź wygodnie w zadaszonym terminalu i śledź autobus na mapie – następnie wsiądź, w 10 minut wróć na parking i odbierz swój samochód. Wszystko w minimalnej cenie, z maksimum wygody i bezpieczeństwa.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 900 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor