Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Lublinek

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Lublinek

Parking nr 2 - Airport

więcej informacji
  • Monitorowany
  • Niestrzeżony
  • Przy terminalu, bez transferu

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Bezpieczny i tani parking. Lotnisko Łódź Lublinek

Jeśli lecisz do Anglii lub Irlandii, na pewno skorzystasz kiedyś z lotniska Lublinek w Łodzi. Lublinek obsługuje także loty czarterowe na greckie wyspy oraz do Turcji. Zanim jednak dostaniesz się na pokład samolotu i bezpiecznie wyruszysz w podróż marzeń, musisz się dostać na lotnisko. Najwygodniejszym środkiem transportu jest oczywiście samochód. Pojawia się jednak problem - gdzie go pozostawić na czas podróży? Lotnisko Łódź Lublinek nie oferuje własnego parkingu, więc trzeba szukać gdzie indziej.

Rozwiązaniem tego problemu jest Startparking. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się lotnisko Łódź Lublinek - parking jest oddalony o kilkanaście minut drogi od terminala pasażerskiego. Dlaczego warto wybrać akurat miejsca oferowane przez Startparking? Nowoczesny system bezpieczeństwa polegający na skanowaniu wjeżdżających samochodów oraz monitoring full HD przez 24 godziny na dobę gwarantują należytą ochronę naszego pojazdu. Dodając do tego ubezpieczenie od potencjalnych szkód parkingowych i wykwalifikowaną kadrę czuwającą nad samochodami, otrzymujemy idealny parking. Lotnisko Łódź Lublinek stoi przed nami otwortem, wystarczy zarezerwować miejsce postojowe online lub telefonicznie.

Łatwe parkowanie i szybki dojazd na lotnisko w Łodzi

Ze Startparking nie musisz się martwić dojazdem na lotnisko w Łodzi. Parking oferuje bezpłatny transport autobusami lub podstawionymi samochodami. Ich dostępność możesz monitorować w aplikacji - nie musisz czekać w nieskończoność na przejazd w kierunku terminala. Dzięki Startparking szybko zaparkujesz i nie spóźnisz się na lotnisko Łódź Lublinek. Parking możesz łatwo zarezerwować - wystarczy wejść na stronę i wybrać interesujące nas daty albo zadzwonić pod numer 222 952 555.