Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Balice

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Balice

Odkryj-Parking

więcej informacji
  • Całodobowy parking
  • Transport na i z lotniska
  • Parking monitorowany

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 14 lat lider rynku
  • 4 300 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Zostaw samochód w pobliżu lotniska Kraków Balice. Parking tani i bezpieczny

Kraków staje się istotnym centrum międzynarodowych lotów. Lotnisko Kraków Balice posiada ogromną - i stale rozbudowującą się - siatkę połączeń lotniczych. Stąd polecisz na egzotyczne wakacje do Eljatu lub Dubaju, wędrówkę po słynnych zabytkach w Rzymie lub Madrycie, a nawet odbędziesz amerykańską podróż życia do Chicago. Wszystko to czyni lotnisko Kraków Balice lotniskiem niezwykle atrakcyjnym dla pasażerów z całego kraju.

Przyjeżdżają oni tłumnie i często własnym samochodem. Wiąże się to z wieloma wygodami, których nie uświadczymy udając się na lotnisko komunikacją miejską, ale też stawia nas przed pewnym wyzwaniem - należy wybrać parking. Lotnisko Kraków Balice posiada kilka parkingów na terenie portu lotniczego, a także strefę Kiss&Fly. Niestety, jeżeli lecimy w podróż na dłużej niż 7 dni, za postój zapłacimy od 150 do nawet 210 zł. To duże obciążenie dla naszego budżetu - mamy przecież jeszcze na głowie cenę biletu, nadania bagażu i samego pobytu na wakacjach.

Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest Startparking, który oferuje bezpieczne miejsca parkingowe w atrakcyjnych cenach. Zaoszczędzisz na postoju swojego samochodu i zadbasz o jego bezpieczeństwo - parking przy lotnisku Kraków Balice jest całodobowo strzeżony i monitorowany. Wszystko po to, by zapewnić klientom maksimum komforu psychicznego podczas podróży samolotem.

Znajdź swój idealny parking. Kraków Balice w odległości kilku minut

Koniec z dojeżdżaniem na lotnisko Kraków Balice taksówkami. Parking znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od terminalu pasażerskiego - wystarczy kilka minut spaceru, by dostać się do hali odlotów lub przylotów. Nie musisz martwić się także o miejsce - parking przy lotnisku Kraków Balice pomieści do 700 samochodów. Wystarczy zarezerwować wcześniej swoje miejsce parkingowe online bądź telefonicznie. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko na opłatach parkingowych, ale także unikniesz niepotrzebnych nerwów związanych z pozostawieniem samochodu na dłuższy czas.