Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Rębiechowo

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Rębiechowo

E-Parking

więcej informacji
  • standardowe
  • Chroniony i ubezpieczony
  • Transport na i z lotniska
  • Ubezpieczenie do 500 000 zł
  • Ochrona Premium
  • Ochrona od gradu i nawałnic

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 11 lat lider rynku
  • 3 400 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie 222 952 555, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Wybierz bezpieczny i tani parking. Lotnisko Gdańsk Rębiechowo czeka

Gdańsk słynie już nie tylko z Żurawia i pięknych zabytków starego miasta czy widoków na morze. Teraz to również ważny ośrodek lotów krajowych oraz międzynarodowych dzięki rozwojowi lotniska im. Lecha Wałęsy. Z portu lotniczego w Rębiechowie polecimy do wszystkich zakątków Europy: od Gruzji po Islandię, od Malty po Norwegię. Najpierw jednak na lotnisko musimy się w jakiś sposób dostać.

Większość z nas wybierze podróż samochodem i nic dziwnego - wygoda związana z bagażem zawsze jest w cenie. Pierwszym istotnym wyborem jest odpowiedni parking. Lotnisko Gdańsk Rębiechowo posiada 6 parkingów dostępnych do rezerwacji, niestety żaden z nich nie jest strzeżony. Również ceny pozostawiają wiele do życzenia - za parking przy lotnisku w Gdańsku zapłacimy nawet 90 zł.

Istnieje na szczęście sposób, by zaoszczędzić na parkingu i jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo swojego samochodu. Startparking oferuje miejsca parkingowe strzeżone całodobowo, a dodatkowy komfort psychiczny zapewnia monitoring - na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń losowych zawsze wszystko jest zarejestrowane. Rezerwując parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo, możesz zaoszczędzić nawet do 50% w porównaniu do tego oferowanego przez port lotniczy.

Tani oraz wygodny parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

Jedną z najważniejszych zalet Startparking jest położenie - w niedalekiej odległości (zaledwie 1,5 km) znajduje się lotnisko Gdańsk Rębiechowo. Parking obsługuje specjalnie stworzona na potrzeby klientów linia autobusowa, która kursuje całą dobę. Klienci mogą monitorować na mapie położenie autobusu, dzięki czemu nie muszą zgadywać, kiedy znajdą się w porcie lotniczym lub z powrotem na parkingu.

Wybierając Startparking i rezerwując miejsce postojowe wcześniej, gwarantujesz sobie komfort psychiczny podczas wakacji – w końcu przysługuje Ci ubezpieczenie od kradzieży oraz szkód parkingowych, więc jesteś przygotowany na wszystko. Najtańszy parking strzeżony całodobowo - zarezerwuj już dziś online lub zadzwoń na podany numer.