Strona lotniska

Parking Strzeżony JM Auto

Parking przy lotnisku Szwederowo

od 180zł za 8 dni

Opis parkingu

Parking JM Auto

Parking strzeżony JM Auto zapewnia całodobowy transport na Lotnisko im. Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy i odbiór po powrocie. Transport z parkingu na lotnisko trwa około 4 minut.

Cały teren parkingu jest ogrodzony i monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pojazdów. Na terenie parkingu dostępna jest toaleta.

Parking również dysponuje fotelikiem dla dziecka.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu oraz booster do odpalania.

Na parkingu istnieje możliwość płatności tylko i wyłącznie gotówką.

180zł za 8 dni

Jak dojechać na parking przy lotnisku Szwederowo

ul. Brzozowa 7, 85-154 Bydgoszcz

Od południa (od Inowrocławia)

Jadąc od południa drogą krajową nr 25, tuż za wjazdem do Bydgoszczy należy trzymać się drogi krajowej nr 25. Na rondzie Inowrocławskim, należy skręcić w lewo (3 zjazd) w ulicę Brzozową. Wjazd do parkingu znajduje się przy ulicy Brzozowej około 400 metrów od ronda po lewej stronie (przed skrzyżowaniem z ulicą Elizy Orzeszkowej).

Od północy (od Koszalina)

Jadąc od północy od strony Koszalina należy jechać drogą krajową nr 25, aż do ronda Inowrocławskiego. Na rondzie należy skręcić w prawo (1 zjazd). Wjazd do parkingu znajduje się przy ulicy Brzozowej około 400 metrów od ronda po lewej stronie (przed skrzyżowaniem z ulicą Elizy Orzeszkowej).

Od północnego-wschodu (od Grudziądza)

Należy jechać drogą krajową nr 5, po minięciu skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego należy trzymać się prawej strony i następnie zjechać na drogę nr 25 w kierunku Koszalina. Następnie będąc na rondzie Inowrocławskim należy jechać na wprost (2 zjazd) do ulicy Brzozowej. Wjazd do parkingu znajduje się przy ulicy Brzozowej około 400 metrów od ronda po lewej stronie (przed skrzyżowaniem z ulicą Elizy Orzeszkowej).

Galeria

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów