Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Szwederowo

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Szwederowo

Parking JM Auto

więcej informacji

1750za dzień

  • Chroniony i ubezpieczony
  • Transport na i z lotniska

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 000 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo - parking w dogodnej lokalizacji

Jeśli masz w planach odwiedzić Londyn, Birmingham, Dublin lub bliższe kierunki zwiedzania - Frankfurt albo Kijów - zapewne wybierzesz się na lotnisko w Bydgoszczy. Bydgoszcz Szwederowo to baza wypadowa takich linii lotniczych jak Ryanair, LOT czy Lufthansa. Zanim wyruszysz w podniebną podróż, na lotnisko musisz jednak jakoś dojechać. Wybierając własny samochód, decydujesz się na pełną wygodę, musisz jednak wybrać parking.

Skorzystać możesz z tego oferowanego przez lotnisko Bydgoszcz Szwederowo - parking 1 i 2 jest przeznaczony dla pasażerów. Jeśli wybierasz się na więcej niż 10 dni, wiąże się to z wydatkiem ponad 90 złotych. Świetną alternatywną staje się Startparking - dzięki niemu tanio i bez zamartwiania się o samochód opuścisz Bydgoszcz. Parking strzeżony jest całodobowo, a w dodatku znajduje się w korzystnej lokalizacji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, szybko trafisz na lotnisko Bydgoszcz Szwederowo i nie spóźnisz się na odprawę - Startparking obsługuje specjalnie stworzona linia autobusowa, transportująca klientów na terminal pasażerski. A to wszystko w cenie miejsca postojowego!

Bydgoszcz Szwederowo - parking strzeżony przy lotnisku. Bezpiecznie i tanio

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo samochodu, dlatego Startparking przez całą dobę monitoruje parking w jakości full HD, a nad pojazdami czuwają wykwalifikowani pracownicy. Nowoczesny system bezpieczeństwa dopełnia skanowanie wjeżdżąjących pojazdów, dzięki którym na parking przy lotnisku w Bydgoszczy nie wjedzie żaden niepożądany samochód.

Startparking to również atrakcyjne ceny - doceni to każdy odwiedzający Bydgoszcz. Lotnisko znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu, a bezpieczeńśtwo w niskiej ceni zapewni także ubezpieczenie od szkód parkingowych. Rezerwując wcześniej miejsce postojowe, płacisz jeszcze mniej. Poleć w wymarzoną podróż i nie martw się o bezpieczeństwo samochodu!