Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

Parking przy lotnisku Szwederowo

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Szwederowo

Parking JM Auto

więcej informacji
  • Ikonka eko Chroniony i ubezpieczony
  • Ikonka eko Transport na i z lotniska
  • Ikonka eko Odległość od lotniska: 2,6 km

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 900 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Parking Lotnisko Bydgoszcz – jak dojechać?

Rozpoczynasz podróż od Portu Lotniczego Bydgoszcz? Nasz parking przy lotnisku Szwederowo mieści się przy Brzozowej 7. Od Inowrocławia jedź drogą krajową 25. Na rondzie Inowrocławskim wybierz trzeci zjazd w ulicę Brzozową. Jadąc od Koszalina, wybierz drogę 25. Na rondzie zjedź na pierwszym zjeździe. Wjeżdżając od Grudziądza, jedź drogą nr 5. Po minięciu skrzyżowania z Wojska Polskiego zjedź na drogę 25. Na rondzie Inowrocławskim jedź prosto.

Parking lotniskowy Bydgoszcz – bezpieczeństwo w cenie

Parking lotniskowy to świetny wybór, jeżeli wylatujesz z Portu Lotniczego w Bydgoszczy. Postój jest korzystny cenowo, ale również bardzo bezpieczny. Powierzając nam swoje auto, nie musisz się o nie martwić – parking jest całodobowo monitorowany oraz dozorowany przez obsługę. Teren ma pełne ogrodzenie, dzięki czemu osoby postronne nie mają tu wstępu. Parking jest ubezpieczony i oświetlony.

Lotnisko Bydgoszcz parking – jakie proponujemy udogodnienia?

Parking przy lotnisku w Bydgoszczy mieści się zaledwie 4 minuty drogi od budynku terminala, co sprawia, że organizowany tu transport jest błyskawiczny. Ponadto, bez różnicy, o jakiej porze odwiedzasz Port Lotniczy Bydgoszcz, oferujemy całodobowy dostęp do naszego parkingu. A to wszystko w cenie miejsca postojowego!

Parking na lotnisku w Bydgoszczy – jak zarezerwować?

Rezerwacja parkingu zajmie Ci kilka chwil! Wejdź na naszą stronę, wybierz datę podróży, a następnie podaj dane kontaktowe – adres e-mail oraz telefon. Kliknij „Zarezerwuj” i ciesz się spokojnym lotem bez zmartwień!

Parking Bydgoszcz lotnisko ceny

Wybierasz się na lotnisko Bydgoszcz? Parkingi wokół terminala mogą Cię dość negatywnie zaskoczyć ceną, jednak nie parking! Organizując wyjazd na 8 dni, za postój auta zapłacisz zaledwie 140 złotych. To oferta, która nie obciąży domowego budżetu.

Parking lotnisko Bydgoszcz – niezbędne informacje

Lotnisko w Bydgoszczy im. Ignacego Paderewskiego to prężny i dobrze działający punkt wypadowy w województwie kujawsko-pomorskim. Tu zaczyna się niejedna podniebna podróż, dlatego z wyprzedzeniem zarezerwuj parking przy lotnisku Szwederowo i nie martw się o swój samochód!