Strona lotniska

Parking Autopark

Parking przy lotnisku Jasionka

Niedostępny

Opis parkingu

Parking Autopark

Parking Autopark zapewnia całodobowy transport na Lotnisko Jasionka w Rzeszowie i odbiór po powrocie. Transport z parkingu na lotnisko trwa około 5 minut. Jest to parking przydomowy. Posiada foteliki oraz podkładki dostosowane do wieku dziecka.

Parking jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów. Na terenie parkingu dostępny jest internet bezprzewodowy WiFi.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu.

Niedostępny

Jak dojechać na parking przy lotnisku Jasionka

Jasionka 694

Z centrum Rzeszowa

Należy kierować się na trasę lubelską, pokonanie tego odcinka zajmie Państwu około 10 minut. Dojeżdżając do miejscowości Jasionka należy poruszać się ulicą Lubelską. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.

Od strony Warszawy

Poruszając się krajową 9 należy minąć miejscowość Opatów, a następnie Hotel Cztery Pory Roku i miejscowość Podbór. Następnie proszę skręcić w lewo,w stronę lotniska. Po dojechaniu do skrzyżowania z krajową 19, należy skręcić w lewo,w kierunku Lublina. Około 700m za skrzyżowaniem z oświetlonym przejściem dla pieszych proszę skręcić w prawo. Brama wjazdowa na parking znajduje się po prawej stronie i jest oznakowana tablicą informacyjną AUTO PARK Bezpieczny Parking.

Galeria

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów