Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Jasionka

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Jasionka

Parking Autopark

więcej informacji
  • Chroniony i ubezpieczony
  • Transport na i z lotniska

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 100 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Parking Rzeszów Jasionka - zostaw samochód w bezpiecznym miejscu

Chociaż lotnisko Jasionka w Rzeszowie nie kojarzy się z największymi portami lotniczymi w naszym kraju, jego znaczenie stale rośnie, podobnie jak liczba obsługiwanych pasażerów rocznie - w 2018 roku z usług lotniska skorzystało ponad 770 tysięcy podróżników. Z Rzeszowa polecimy najpopularniejszymi tanimi liniami lotniczymi - Ryanairem czy Wizzairem - ale także Lufthansą czy PLL LOT.

Coraz większe obłożenie i ruch na lotnisku mogą wywołać trudności w dojeździe. Najwygodniej będzie nam pojechać własnym samochodem, ale by nie nadwyrężyć zbytnio budżetu oraz zadbać o bezpieczeństwo samochodu, należy wybrać odpowiedni parking. Lotnisko Rzeszów Jasionka oferuje co prawda dwa parkingi - P1 z 560 miejscami oraz P2 z 297 miejscami - jednak ich standard pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim, są to parkingi niestrzeżone, co od razu skazuje nas na wątpliwości o los naszego auta.

Dlatego pasażerowie coraz częściej wybierają znacznie lepszą alternatywę - Startparking, który oferuje strzeżony całodobowo i monitorowany w jakości full HD parking. Lotnisko Rzeszów Jasionka znajduje się jedynie 7 minut drogi autobusem od niego.

Tani i wygodny parking. Lotnisko Rzeszów Jasionka w bezpośrednim pobliżu

Dodatkowym zabezpieczeniem przed potencjalnymi uszkodzeniami Twojego samochodu, jest ubezpieczenie od szkód parkingowych. Zapomnij również o taksówkach i przesadzonych cenach za kurs na lotnisko Rzeszów Jasionka.

Startparking wyszedł naprzeciw klientom ceniącym sobie szybki i wygodny transport z parkingu na lotnisko. Uruchomiliśmy linię autobusową, która bezproblemowo transportuje pasażerów na port lotniczy. Dodatkowym atutem jest możliwość śledzenia trasy autobusu w aplikacji na mapie - koniec zbędnego czekania i domysłów, kiedy dostaniemy się na lotnisko. Sprawdź, jak zaoszczędzić na postoju długoterminowym i zarezerwuj Startparking już dziś. Bezpiecznie, wygodnie i blisko lotniska.