Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Strachowice

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Strachowice

Partner START Parking Maro

więcej informacji
  • Ikonka eko Chroniony i ubezpieczony
  • Ikonka eko Transport na i z lotniska
  • Ikonka eko Odległość od lotniska: 3,1 km

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Parking lotnisko Wrocław – jak dojechać?

Partner START Parking Maro Lotnisko Wrocław-Strachowice mieści się przy ul. Granicznej 85. Z centrum najlepiej dotrzeć tu ulicą Strzegomską, mijając po drodze duże centrum handlowe. Za nim na rondzie obieramy pierwszy zjazd – w ulicę Graniczną. Stąd prosta droga do naszego parkingu. Od strony Obwodnicy Wrocławia (A8) zjeżdżamy na Wrocław-Lotnisko i przy rondzie skręcamy na drugim zjeździe w ulicę Graniczną.

Parking przy lotnisku Wrocław – bezpieczeństwo w cenie

Lecisz z Wrocławia na wakacje albo w podróż służbową? Wybierz bezpieczny Partner START Parking Maro przy lotnisku Strachowice i miej pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Nowoczesne zabezpieczenia w postaci systemu skanującego wjeżdżające pojazdy, całodobowego monitoringu w jakości full HD oraz pracownicy czuwający nad obiektem to gwarancja Twojego spokoju.

Parking Strachowice Wrocław – jakie proponujemy udogodnienia?

Partner START Parking Maro Wrocław znajduje się 850 metrów od terminala lotniczego, więc szybko dostaniesz się z parkingu na lotnisko i z powrotem. W cenie postoju zapewniamy Ci bezpłatny, wygodny transfer na trasie parking-lotnisko. Bliska lokalizacja to komfortowy start na wymarzone wakacje. Parking dostępny jest całodobowo, nie musisz się martwić o godzinę odlotu czy przylotu. Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking.

Parking Strachowice – jak zarezerwować?

Zarezerwuj swoje miejsce parkingowe wygodnie przez internet. Wystarczy, że na naszej stronie określisz daty wylotu i powrotu, a następnie klikniesz „Rezerwuj”. Wszystko załatwisz online – nawet tuż przed planowaną podróżą.

Parking lotnisko Wrocław cennik

Wybierając nasz parking przy lotnisku we Wrocławiu, nie musisz obawiać się o koszty. Partner START Parking Maro oferuje opcję dostępną nawet od 11 zł za dzień parkingu (przy 15 dniach postoju). Wybierasz się na krócej – 8 dni? Twój parking może kosztować tylko 13 zł za dzień. To naprawdę konkurencyjne ceny w porównaniu z lotniskowym parkingiem.

Port lotniczy Wrocław parking – niezbędne informacje

Słoneczne Południe, a może cudowny city break w jednej z europejskich stolic? Wrocławskie lotnisko zaskoczy Cię bogatą siatką połączeń. Przyjedź wygodnie samochodem i zostaw go na naszym parkingu – u nas jest ubezpieczony i chroniony. Zarezerwuj miejsce parkingowe wygodnie online i ciesz się lotem bez zmartwień!