Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Strachowice

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Strachowice

Partner START Parking Maro

więcej informacji

1250za dzień

  • Chroniony i ubezpieczony
  • Transport na i z lotniska

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 13 lat lider rynku
  • 4 000 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Bezpieczny i sprawdzony parking. Lotnisko Wrocław Strachowice czeka

Centrum lotniczym Dolnego Śląska stał się Wrocław, i nic dziwnego. Lotnisko we Wrocławiu obsługuje loty tanich przewoźników jak Ryanair czy Wizzair, ale też bardziej luksusowych linii jak Norwegian, Swiss czy Lufthansa. Zanim jednak wyruszysz w podróż i po raz ostatni ujrzysz tabliczkę "Wrocław Airport", na port lotniczy musisz jakoś dojechać. Oczywiście komunikacja miejska dociera na lotnisko, natomiast najwygodniejszym sposobem pozostaje wciąż samochód osobowy. W tym przypadku musimy odpowiednio wcześniej wybrać parking. Lotnisko Wrocław Strachowice oferuje swoje usługi parkingowe, jednak warto żebyś wiedział, że są dostępne korzystniejsze cenowo alternatywy.

Jedną z nich jest Startparking. Parking jest położony w niedalekim sąsiedztwie terminalu pasażerskiego, a oferuje niższe ceny przy rezerwacjach długoterminowych niż parking Wrocław Strachowice - zostawiając auto na 7 dni, zaoszczędzimy około 20 zł. w porównaniu do parkingu lotniskowego. To jednak nie wszystko - Startparking to nie tylko tani parking, ale również pełne bezpieczeństwo Twojego samochodu dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom. Skanowanie wjeżdżających samochodów, całodobowy monitoring w full HD oraz pracownicy czuwający nad miejscami postojowymi - Startparking to gwarancja bezpieczeństwa. Poza tym, oferujemy także ubezpieczenie od szkód parkingowych.

Szybki transport na lotnisko we Wrocławiu

Startparking ceni sobie czas klientów - wiemy jak ważne jest, by zdążyć na odprawę. Dlatego opracowaliśmy system szybkiego i bezpłatnego transportu dla osób wykorzystujących nasz parking. Lotnisko Wrocław Strachowice jeszcze nigdy nie było tak łatwo dostępne - wszystko dzięki specjalnej linii autobusowej uruchomionej na trasie parking - lotnisko. Połączenia są dostepne całodobowo, a poszczególne autobusy możesz śledzić w aplikacji mobilnej - wszystko to wliczone jest w cenę.