Strona lotniska

Na czas na lotnisku!

START Parking Ławica

Porównaj ceny parkingów

Zarezerwuj i opłać online

Wybierz parking

Wybierz datę i parking przy lotnisku Ławica

Valet Parking

więcej informacji
  • Transport na i z lotniska
  • Ubezp. od kradzieży do 50 tys. zł
  • Całodobowy parking

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 11 lat lider rynku
  • 3 400 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

Jak to działa

Rezerwacja

Dojazd na lotnisko

Zarezerwuj parking online bądź telefonicznie 222 952 555, wydrukuj bilet parkingowy i ruszaj!

Dojazd na lotnisko

Dojazd na lotnisko

Zaparkuj a my zawieziemy Cię na lotnisko i ciesz się beztroskimi wakacjami

Powrót do domu

Powrót do domu

Po powrocie odbierz bagaż i zadzwoń do nas, chwilę później odwieziemy Cię na parking

Najlepszy i najtańszy parking. Lotnisko Poznań Ławica

Międzynarodowe lotnisko, siatka lotów obejmująca wszystkie najpopularniejsze kierunki zachodniej oraz wschodniej Europy, loty czarterowe na egzotyczne południowe wyspy oraz północną Afrykę. To wszystko oferuje lotnisko Ławica zlokalizowane nieopodal Poznania. Jednak by z niego skorzystać, podobnie jak miliony pasażerów co roku, trzeba się na nie dostać.

Najwygodniej będzie oczywiście pojechać własnym samochodem i znaleźć odpowiedni parking. Lotnisko Poznań oferuje 6 parkingów w pobliżu terminala pasażerskiego, jednak zaledwie dwa z nich są długoterminowe. Ceny również pozostawiają wiele do życzenia - jeśli chcemy zaoszczędzić na kolejny lot za granicę, trzeba szukać innych rozwiązań.

Startparking jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych miejsc oferowanych przez lotnisko Poznań Ławica. Parking jest strzeżony całodobowo oraz monitorowany w wysokiej jakości video, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad bezpieczeństwem swojego pojazdu. Dzięki konkurencyjnym cenom, możesz znacznie obciąć koszty parkingu w trakcie swojej nieobecności - wystarczy zarezerwować parking przy lotnisku Poznań Ławica wcześniej przez stronę internetową lub dzwoniąc na numer kontaktowy.

Bezpieczny parking w pobliżu lotniska Poznań Ławica

Startparking to nie tylko bezpieczeństwo Twojego samochodu dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz technologii. Dzięki wypracowanemu systemowi transportu, szybko i bezproblemowo trafisz na lotnisko Poznań Ławica. Parking oferuje darmowy transfer przy pomocy specjalnej linii autobusowej kursującej całodobowo na trasie parking-lotnisko. Udogodnieniem jest także aplikacja umożliwiająca śledzenie aktualnego położenia autobusu, dzięki czemu wiesz dokładnie kiedy będzie na parkingu lub w porcie lotniczym. Nie musisz już przepłacać i korzystać z usług taksówek. Parking zapewnia także ubezpieczenie od kradzieży do 50 lub 500 tysięcy złotych w zależności od wybranej opcji. A wszystko to w atrakcyjnych, niższych niż na lotnisku w Poznaniu cenach.