Opłaty za przedłużone postoje

W przypadku wydłużenia postoju, spowodowanego przesunięciem lotu, związanym z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, do 26 marca START Parking nie będzie pobierał opłat za dodatkowy postój. Po tym terminie obowiązywać będzie specjalny, obniżony cennik - 49 zł/tydzień.

Czytaj dalej >

Praca Biura Obsługi Klienta

Nasz zespół robi wszystko, aby jak najszybciej reagować na zmiany organizacji parkingów jak i Państwa prośby, ale w związku z dużą ilością zmian, czas reakcji może się wydłużyć, za co z góry bardzo przepraszamy.

Czytaj dalej >

#ZmienTerminNieOdwoluj

Wszystkie rezerwacje, które miały rozpocząć się w trakcie zamknięcia lotnisk, zostają zawieszone i można zmienić ich daty w ciągu 12 miesięcy bez żadnych kosztów. Będziemy wdzięczni za dokonywanie zmian terminów i przyłączenie się Państwa tym samym do ogólnopolskiej akcji mającej na celu ocalić turystykę od wpływu, jaki koronawirus wywiera nie tylko na polską, ale i na...

Czytaj dalej >

Jak poinformować o zawieszonym locie

W związku z zawieszeniem dużej ilości połączeń lotniczych, prosimy wszystkich Klientów o przesłanie w odpowiedzi na SMSa START Parking, dokładnych informacji związanych z lotem powrotnym lub na adres email: info@startparking.pl W przypadku odwołania lotu, prosimy o przesłanie SMS-em co najmniej 12 godzin przed planowanym odbiorem pojazdu, godzinę oraz datę odbioru pojazdu.

Czytaj dalej >

Zmiana organizacji transferów lotniskowych

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 i zamknięciem polskich lotnisk dla ruchu wyjazdowego, START parkingi będą transportowały na parkingi wszystkich powracających klientów w następujący sposób: START Parking Warszawa Okęcie - po zakończeniu kontroli sanitarnej i odbiorze bagażu prosimy o kontakt pod numerem  570 817 880 START Parking Katowice Pyrzowice - po...

Czytaj dalej >