Strona lotniska

Green Parking

Partner START Parking

od 85zł za 8 dni

Opis parkingu

Green Parking

Green Parking zapewnia całodobowy transport na lotnisko i odbiór po powrocie. Parking znajduje się przy drodze krajowej 62. Transport odbywa się busem wyposażonym w fotelik dziecięcy i zajmuje około 3 minuty.

Cały teren parkingu jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pojazdów. Na terenie parkingu dostępna jest toaleta, poczekalnia oraz internet bezprzewodowy WiFi. Istnieje możliwość płatności kartą oraz dokonania darmowej odprawy on-line wraz z wydrukowaniem karty pokładowej.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu.

85zł za 8 dni

Jak dojechać

Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej 12

Od strony północy i zachodu:

Jadąc trasą S7, należy kierować się w stronę lotniska w Modlinie. Następnie należy zjechać w prawo na trasę 62 (kierunek na Płock) i po 80 m należy skręcić w lewo. 3 km dalej znajduje się stacja benzynowa AS24. Proszę skręcić przed stacją w prawo. Parking znajduje się 50 m dalej.

 

Od strony południa (Warszawy):

Z trasy S7 proszę kierować się na lotnisko w Modlinie. Tuż po zjechaniu z S7 proszę kierować się w lewo, zgodnie z kierunkiem na Płock (trasa 62). Dojadą Państwo do wjazdu na trasę, znajdującego się po prawej stronie. Po wjechaniu na wiadukt, należy skręcić w prawo. Proszę jechać 1.5 km prosto, aż do stacji benzynowej AS24. Tuż za stacją należy skręcić w prawo. Parking znajduje się 50 m dalej.

Galeria

O nas

Mapa parkingów

15 000 miejsc parkingowych

2 300 000 zadowolonych podróżnych

10 lat lider rynku

2000 zaufanych partnerów